EstroVita Kids pomarańczowo-bananowa 150 ml

50,00zł Bez podatku: 50,00zł
  • Kod produktu: DERT-3456
  • Dostępność: W magazynie
Tagi: "omega"

Opis

EstroVita Kids to suplement diety o najwyżej skoncentrowanej zawartość roślinnych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9, które są nieocenionym uzupełnieniem diety dziecka.

NOWOŚĆ!! Butelka została wyposażona w korek niekapek ułatwiający nalewanie produktu do dodanej miarki.

Kwas α-linolenowy, kwas linolowy – niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe potrzebne są- do prawidłowego wzrostu i rozwoju dzieci.

Witamina D – niezbędna do właściwego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

Olejek z rozmarynu –  wspiera układ odpornościowy oraz naturalną obronę organizmu.

Roślinne niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega powinny być dostarczane (z dietą) szczególnie w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju dzieci. Ponieważ trudno dostarczyć odpowiednią ich ilość wraz z codzienną dietą, należy sięgać po suplementy, które je zawierają.

2,5 ml dziennie dla dzieci od 3 do 9 roku życia

5 ml dziennie dla dzieci powyżej 10 roku życia

EstroVita Kids zawiera naturalny aromat bananowo – pomarańczowy.

Zalecana dzienna porcja produktu: 2,5 ml podczas posiłku dla dzieci od 3-9 roku życia oraz 5 ml dla dzieci powyżej 10 roku życia. Zaleca się stosowanie miarki dołączonej do opakowania, unikać kontaktu produktu z innymi tworzywami sztucznymi. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Butelka o pojemności 150 ml jest wystarczająca do przeprowadzenia 30-60–dniowej suplementacji w zależności od kategorii wiekowej. Butelka została wyposażona w korek niekapek ułatwiający nalewanie produktu do dodanej miarki.

Po otwarciu należy przechowywać w temperaturze poniżej 5 stopni Celsjusza.


Opinie (0)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra