O nas

Idea naszej Firmy zrodził się z wykonywanego zawodu Kosmetyczki. Ukończyłam szkołę technika usług kosmetycznych. Od najmłodszych lat interesowałam się kosmetykami. Lubiłam poznawać i testować kosmetyki nowe. Przeznaczeniem Naszej Firmy jest Zawsze z Pasja Zawsze Dla Ciebie.

Celem Naszej Firmy jest propagowanie w pełni naturalnych produktów i suplementów diety pozbawionych niebezpiecznych dla naszego zdrowia dodatków.



Od dwóch lat wystawiamy się na targach w Polsce i  za  Granicą. Znajdziecie nas na  Targach Slow Fashion, Vege w Pałacu Kultury, Och Bazar gdzie możecie z nami porozmawiać ,dowiedzieć się o naszej ofercie kosmetycznej skierowanej do Was. Staramy się  aby te kosmetyki były zgodne z naszymi przekonaniami.



Bospahera to ręcznie wyrabiane, naturalne kosmetyki tworzone z pasji oraz miłości do natury, która nas otacza i pozytywnie nastraja.



Kolejna Marka która chcemy wam przedstawić to Firma Invex Remedies powstała w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno – Wdrożeniowej INWEX, którą w 1987 roku założył wybitny wynalazca Stanisław Szczepaniak - główny twórca ponad 150 patentów, uhonorowany licznymi nagrodami, tytułami, wyróżnieniami oraz orderami i złotymi medalami, przyznawanymi podczas targów wynalazczości.


MELLI care to wyjątkowa marka stworzona z wyjątkowych inspiracji. Bodźcem do jej powstania była moja rodzinna historia – niełatwej, często bagatelizowanej choroby. Obserwując codzienną małą-wielką walkę bliskiej osoby z cukrzycą, postanowiłam stworzyć produkt, który będzie wsparciem w tej potyczce.


Wreszcie to, co wyróżnia kosmetyki naturalne to fakt, że nie są testowane na zwierzętach. Co więcej – by powstały, nie są zabijane żadne zwierzaki, ponieważ wszystkie ewentualne składniki odzwierzęce, takie jak mleko, jajka, śluz ślimaka, pozyskiwane są od stworzeń żyjących. Można również postawić na produkty z CBD, które są wegańskie – w ich składzie nie ma w takim wypadku ani jednego elementu pozyskanego w jakimkolwiek stopniu od  przedstawicieli braci mniejszej.


Skuteczność i spełnione obietnice


Wiele osób zastanawia się, czy naturalne kremy do twarzy są tak samo skuteczne, jak ich konwencjonalne odpowiedniki. Prawda jest taka, że często są… jeszcze lepsze!


Pozyskane z roślin znanych ludzkości od setek lat składniki oraz receptura, w której nie ma alergenów sprawia, że sprawdza się również w przypadku skóry szczególnie wrażliwej i delikatnej, także u dzieci. Produkty równocześnie regenerują, nawilżają, działają antybakteryjnie i spełniają wiele różnych funkcji, które obiecują producenci. To właśnie delikatność połączona z pełną funkcjonalnością jest tym, co sprawia, że kosmetyki naturalne są dużo lepszym wyborem, niż te konwencjonalne!